A Plague Tale: Innocence-cover

A Plague Tale: Innocence

64.89 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 64.89 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
81/100
Opis Produktu

A Plague Tale: Innocence to produkcja firmy Asobo Studio. Tytuł należy do gatunku gier przygodowych akcji. Rozgrywka ma miejsce we Francji, przeszłe czasy, w których kraj pogrążony był w chorobie, jest szczególnie ciężki dla dwójki rodzeństwa o imionach Amicia i Hugo.

 

Fabuła Gry

W zalanej czarną śmiercią Francji żyje nastolatka Amicia i jej młodszy brat Hugo. Po tym, jak ich rodzice zostają zamordowani przez Inkwizycję planującą dostać się do chłopca, nie mają innego wyboru jak ucieczka. Szukając bezpieczeństwa, muszą wystrzegać się nie tylko wrogów, ale i panującej w kraju zarazy.

 

Mechanika Gry

Gracze wcielają się głównie w postać Amici, patrząc na otaczający świat z perspektywy trzeciej osoby. Wraz z rozwinięciem historii bohaterka uczy się wytwarzać nowe rodzaje pocisków do swojej bazowej umiejętności - strzelania z procy. Dodatkowym elementem rozgrywki jest skradanie. Rodzeństwo musi przemieszczać się po ulicach miasta, uciekając przed wrogami i unikając zaciemnionych miejsc pełnych szczurów roznoszących śmiercionośną chorobę.

 

Tryby Gry

A Plague Tale: Innocence posiada jedynie tryb single player.

Trailer