Age of Wonders: Planetfall-cover

Age of Wonders: Planetfall

27.57 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 27.57 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
81/100
Opis Produktu

Age of Wonders: Planetfall to jedna z propozycji stworzonych przez Triumph Studios. Gra jest spin-offem serii Age of Wonders. Jest to turowa strategia zlokalizowana w świecie science fiction, w którym głównym zadaniem gracza jest sprawowanie władzy nad upadłym imperium.

 

Fabuła Gry

W odróżnieniu od poprzedniczek gra Age of Wonders: Planetfall nie jest osadzona w uniwersum fantasy. W przypisanej władzy nad galaktycznym imperium gracz musi odmienić losy upadłego i zniszczonego królestwa oraz poprowadzić go ku zwycięstwu.

 

Mechanika Gry

Do gry przejęto wiele rozwiązań wykorzystanych we wcześniejszych pozycjach z serii, takich jak rozbudowa miasta, zakładanie kolonii, przygotowywanie broni oraz nawiązywanie stosunków, o różnym charakterze, z sąsiadami. Nowością jest zwiększenie zakresu opcji taktycznych w starciach turowych.

 

Tryby Gry

Główna kampania docelowo przystosowana jest do jednego gracza, poboczne walki na losowych mapach można rozgrywać samodzielnie, jak i w trybie multiplayer online i lokalnie za pomocą jednego urządzenia - grając na zmianę.

Trailer