Anno 1800-cover

Anno 1800

91.21 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Uplay 91.21 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
81/100
Opis Produktu

Anno 1800 kolejna w serii propozycja studia Blue Byte GmbH. Strategia ekonomiczna zrealizowana w motywie rewolucji przemysłowej. Doba odkryć geograficznych i niepohamowanego rozwoju została przeniesiona w świat Anno 1800 wydawanego przez Ubisoft.

 

Fabuła Gry

Wcielamy się w rolę osoby mającej za zadanie stworzyć, a następnie efektywnie zarządzać działaniami metropolii. Celem gracza jest stworzenie miasta, w którym nie będzie brakować żadnych surowców, handel i przemysł będą płynnie prosperować, a wszyscy mieszkańcy będą zadowoleni z jakości życia.

 

Mechanika Gry

Gracz ma za zadanie kierować grupą ludzi, tak aby pozyskiwali surowce, wznosili nowe budowle oraz przygotowywali się do złożonego systemu produkcji. Dzięki odpowiedniemu projektowi planu miasta można przyczynić się znacznie do szybkości zachodzących działań i wyzwań mieszkańców.

 

Tryby Gry

W Anno 1800 twórcy przygotowali tryb single player, który bazuje na kampanii fabularnej i trybie swobodnym oraz możliwość grania w większej ilość osób online w bardziej rozbudowanej formie.

Trailer