Anno 2070-cover

Anno 2070

20.97 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Uplay 20.97 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!
G2A
Global, Uplay +/- 22.13 zł
+4.20 zł
+4.20 zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
83/100
Opis Produktu

Wcześniejsze gry z serii Anno traktowały o przeszłości, jednak tym razem studio BlueByte postanowiło osadzić grę w przyszłości, w tytułowym 2070 roku. 

 

Historia gry

Autorzy Anno 2070 pokazują świat gry w momencie kiedy poziom mórz i oceanów podniósł się do bardzo niebezpiecznego poziomu, co spowodowało, że mieszkańcy ziemi musieli przenieść się w jej wyższe rejony.

 

Rozgrywka

Przemysłowa Tycoons i proekologiczna Ecos to dwie frakcje, które za wszelką cenę starają się rozwinąć cywilizację nie są one jednak do siebie wrogo nastawione, lecz momentami nawet współpracują między sobą. Gracz może opowiedzieć się po każdej ze stron w kampanii single player. Oprócz tego dostępny jest także wariant rozgrywki wieloosobowej. Bardziej wymagający mogą skorzystać z opcji continous mode - wówczas koniec zabawy nigdy nie nastąpi.

 

Technikalia

Za generowanie wysokiej jakości grafiki (wsparcie DirectX 11) w Anno 2070 odpowiada silnik graficzny stworzony przez firmę Related Designs. Na uwagę zasługuje wygląd lokacji, które charakteryzują się sporą liczbą detali, realistyczna animacja jednostek i postaci oraz wygląd metropolii dostępnych w grze.

Trailer