Arena Mody-cover

Arena Mody

Graj za darmo!
Opis Produktu

Arena Mody znana również pod nazwą Imperium Stylu to darmowa gra przeglądarkowa stworzona przez studio XS Software. To tytuł kierowany głównie do kobiet, cała akcja rozgrywki toczy się wokół sterowania i prowadzenia życia stworzonej przez nas bohaterki.

 

Fabuła Gry

Akcja gry rozpoczyna się od stworzenia własnej postaci, zupełnie od podstaw. Do wyboru gracza jest niezwykła wręcz ilość ubrań, fryzur, dodatków oraz akcesoriów. Po wybraniu niezbędnych elementów urodowych i odzieżowych możemy zacząć rozwijać karierę naszej bohaterki w branży modelingu oraz stawiać czoła wyzwaniom czekającym na naszą postać.

 

Mechanika Gry

W grze zajmujemy się szerokim zakresem działań, od rozbudowanego systemu tworzenia postaci, po zaprojektowanie wnętrza domu, aż po rozpoczęcie kariery. Oprócz tego w czasie wolnym nasza bohaterka może wyruszyć na poszukiwanie swojej drugiej połówki oraz zajmować się swoim domowym pupilem. Wraz z rozwojem rozgrywki mamy do wyboru coraz zasób ubrań oraz dodatków, jak również polepszają się nasze umiejętności. Odwiedzaj Centra Handlowe, Salony Kosmetyczne, najmodniejsze miejscówki na mapie miasta i poczuj się jak prawdziwa gwiazda.

 

Tryby i platformy Gry

Gra Arena Mody dedykowana jest do samotnej rozgrywki online, zawiera jednak w sobie elementy wieloosobowe, jak pojedynki PvP. Podstawą do prowadzenia bitew w Arenie Mody są zdobyte i rozwijane w trakcie rozgrywki umiejętności, takie jak styl, kreatywność, oddanie, uroda, lojalność oraz hojność. W tytuł można grać przy użyciu przeglądarki na komputerze oraz urządzeniach posiadających systemy Android, oraz iOS.

Trailer