Assassin's Creed: Syndicate-cover

Assassin's Creed: Syndicate

26.96 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Uplay 26.96 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
74/100
Opis Produktu

Witamy w Epokce wiktoriańskiej, jesteśmy Londynie, panuje ucisk robotników - coś Wam już świta? Ubisoft tym razem przygotował nam zupełnie nową historię, nowe realia i oczywiście nowe wyzwania. Fani gier o braterstwie Assassynów z pewnością będą zadowoleni. Kolejny już raz przyjdzie Wam sprawidzić swoje umiejętności w tym pełnym akcji i  dynamiki sanboksie.

 

Fabuła

Jak na Assassin's Creed przystało twórcy przerzucają nas w sam środek fikcyjnego konfliktu. Wyzysk klasy robotniczej przez kapitalistów nie ma końca, co powoduje niepokoje społeczne. Na czele ludzi walczących z uciskiem staje mody człowiek - Jacob Frye - jest on członkiem assassynów, którego głównym zadaniem jest wzniecenie buntu przeciwko magnatom przemysłowym.

 

Rozgrywka

W nowej odsłonie serii nie brakuje oczywiście nowości. Po raz pierwszy mozemy grać dwoma głownymi postaciami, jest to ww. Jacob, oraz Eve, jego bliźniacza siostra. Wobec tego mamy do wyboru porywczego, agresywnego bojownika, a z drugiej strony spokojną, opanowaną niewiastę. Wybór określonej postaci ma oczywiście wpływ na sposób wykonywania konkretnych misji. Bez zmian pozostała wolność, którą twórcy gry oddali w ręce gracza. Nadal możemy bez skrępowania eksplorować otoczenie. Do naszej dyspozycji oddano także nowe i bardzo groźne bronie. Ataki z ukrycia też zostały lekko odświeżone i nabrały nowego wyglądu. Dodatkowo "gang" naszego Jackob'a daje nam możliwość zdobywania wpływów w różnych częściach Wiktoriańskiego Londynu.

 

AC: Sydicate jest tutułem, który powinien przykuć uwagę obecnych ale i zapewne przyszlych fanów serii. Ubisoft przyzwyczaił nas do genialnej oprawy graficznej oraz bardzo ciekawej fabuły i możemy zakładać, że tym razem także nie zawiedzie. 

 

 

Trailer