Batman: Arkham Knight-cover

Batman: Arkham Knight

17.96 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 17.96 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
70/100
Opis Produktu

Warner Bros Interactive łaczy siły ze studiem Rocksteady, aby po raz kolejny zabrać nas do Gotham City. Gracz wciela się w postać samego Batmana - Mrocznego Rycerza (Kevina Conroy'a), który musi stawić czoło brutalnym przestępcom.

 

Fabuła

Mimo upadku Jokera Gotham po raz kolejny stoi na krawędzi upadku. Scarecrow (Strach na Wróble), Pingwin, Harvey "Dwie Twarze", Dent, Harley Quinn oraz tytułowy Rycerz Arkham rzucają wyzwanie Gotham City oraz samemu Batmanowi. Główny bohater stanie przed śmiertelnym wyzwaniem, od którego zależą losy mieszkańców Gotham.

 

Rozgrywka

Batman: Arkham Knight poza rewelacyjnymi rozwiązaniami graficznymi nie różni się nadto od swoich poprzedniczek. Widok z perspektywy trzeciej osoby zdaje się być idealnym rozwiązaniem dla tego typu gier akcji. Sprawdzona mechanika gry buduje dynamikę całości, a co za tym idzie twórcy postawili na sprawdzone metody. System walki uległ nieznacznym usprawnieniom, dzięki czemu starcia zdają się być bardziej dopracowane i efektowne. Pięciokrotnie większy obszar? Owszem! Nic tak nie cieszy jak ogromny, otwarty świat. To do Ciebie należny decyzja, w którym kierunku chciałbyś się udać lub jakie zadanie chciałbyś najpierw wykonać. 

 

Jesteś fanem Mrocznego Rycerza lub po prostu cenisz sobie dynamiczne gry akcji? Ten tytuł został stworzony dla Ciebie!

 

Trailer