Battlefield 5-cover

Battlefield 5

59.56 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
G2A
Origin, Europe +/- 59.56 zł
+4.20 zł
+4.20 zł
Przejdź do sklepu!
Instant Gaming
Origin 67.17 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
0/100
Opis Produktu

Battlefield 5 to gra wyprodukowana przez studio EA DICE. Jako piąta część zasila serię Battlefield, wprowadzając do gry nową historię i niespotykane do tej pory elementy rozgrywki. W tym tytule podobnie jak we wcześniejszych wersjach, wcielamy się w bohaterów na placu wojennego boju.

 

Fabuła Gry

Akcja kolejnej część z serii strzelanek pierwszoosobowych utrzymana jest w okresie II Wojny Światowej. Odstępstwo od dotyczasowo wydanych pozycji to możlwość prowadzenia rozgrywki wcielając się w różne postacie posiadające odmienne historie do przejścia.

 

Mechanika Gry

W porównaniu do wcześniejszych części, twórcy skupili się głównie na ulepszeniu systemu ruchu, który obecnie umożliwia wiele nowych rodzajów kombinacji i typów zagrań podczas walki. Dodano unikalne odrzuty, do każdej z dostępnych broni oraz wprowadzono możliwość modyfikacji postaci, jak płeć, strój czy akcesoria.

 

Tryby Gry

W Battlefield 5 dostępna jest solowa kampania fabularna oraz tryb współpracy w czteroosobowych składach, jak również szeroko rozbudowany multiplayer w formie rywalizacji.

Trailer