Big Bang Empire-cover

Big Bang Empire

Graj za darmo!
Opis Produktu

Big Bang Empire to gra fabularna przeznaczona dla dorosłych stworzona przez zespół deweloperów ze studia Playata GmbH. Jest to humorystyczna propozycja, w której wcielamy się w rolę postaci przechodzącej przez kolejne etapy pracy w branży poświęconej nagrywaniu filmów erotycznych.

 

Fabuła Gry

Wcielając się w stworzoną przez nas postać, znajdujemy się w małym, ciasnym i dość obskurnym mieszkaniu. Naszym celem jest jak najszybsza wyprowadzka nie tylko z lokum, ale i z małego miasteczka, w którym się znajdujemy. Zaraz po przyjściu pierwszej propozycji pracy, otwierają się przed nami drzwi do kariery, z których musimy skorzystać.

 

Mechanika Gry

Akcja gry toczy się niezwykle szybko. Dla stworzonej przez nas postaci pojawia się wiele możliwości zarobku i doświadczenia do zdobycia poprzez wykonywanie rozmaitych misji. Z biegiem rozwoju postaci i nowych umiejętności dostaniemy coraz trudniejsze zadania, których wyższy poziom łączy się z lepszymi efektami działań. W grze możemy również nakręcić swój własny film, konkurować z innymi początkującymi gwiazdami, a finalnie otworzyć własne studio filmowe lub dołączyć do istniejącej już ekipy. Coraz popularniejsze filmy i nowe możliwości rozwoju to prosta droga do sławy.

 

Tryby i platformy Gry

Twórcy Big Bang Empire dostosowali grę do pojedynczego gracza oraz do rozgrywki wieloosobowej. W pozycję można grać na dowolnej przeglądarce oraz na urządzeniach z systemem Windows. Gra jest całkowicie darmowa, używana w niej waluta jest możliwa do kupienia na zasadzie mikrotransakcji, jak i do zdobycia w trakcie rozgrywki poprzez wykonywanie zadań.

Trailer