Bleach Online-cover

Bleach Online

Graj za darmo!
Opis Produktu

Bleach Online to propozycja stworzona przez studio Go Games i wydana w 2014 roku. To strategia turowa nawiązująca tematyką do serii popularnego anime Bleach. Tytuł zawiera w sobie również elementy znane z RPG i MMO.

 

Fabuła Gry

Główny bohater historii podczas tragicznych wypadków, będąc blisko śmierci, zapada w długotrwałą śpiączkę. Po wybudzeniu nie pamięta tego, co potrafił i co wiedział, aby odzyskać utracone umiejętności i zdolności, musi udać się do świata ludzi. Pomimo precyzyjnego planu, nie wszystko udaje się zdziałać, a bohater wpada w spore problemy, podczas kampanii fabularnej czekają na niego wyzwania, którym musi sprostać, aby uratować swoje życie oraz losy swoich towarzyszy.

 

Mechanika Gry

Grę rozpoczynamy od wyboru jednej z sześciu dostępnych postaci. Wraz z biegiem rozgrywki do naszej drużyny dołączą jeszcze inne postacie, które będą wspierać naszego bohatera w walce. Przez większą część czasu musimy bronić świata ludzi przed najeźdźcami w postaci potworów oraz złoczyńców. Za odniesienie sukcesu spotyka nas odpowiednie wynagrodzenie w postaci pieniędzy lub przedmiotów. Główną częścią gry jest prowadzenie walk w systemie turowym. Przed rozpoczęciem pojedynku gracze muszą rozdysponować i odpowiednio ułożyć umiejętności i zdolności, a gra sama rozstrzyga zwycięzców starcia.

 

Tryby i platformy Gry

Bleach Online jest to gra stworzona dla rozgrywki wieloosobowej przez Internet. W akcji można odbywać pojedynki PvP, stając do bitwy, oprócz tego wraz z innymi gracze mogą brać wspólny udział we wszystkich wydarzeniach. Nowe atrakcje i eventy nie pozwalają się nudzić.

Trailer