Borderlands: The Pre-Sequel-cover

Borderlands: The Pre-Sequel

18.64 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 18.64 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
75/100
Opis Produktu

Borderlands: The Pre-Sequel! to następna odsłona popularnego szootera  Borderlands wyprodukowanego przez studio 2K Australia przy współpracy z Gearbox Software, a wydana przez 2K Games. Tym razem przyjdzie nam walczyć na księżycu Pandory. 

 

Mechanika

Gra ta łączy w sobie  elementy FPS z rozwiązaniami znanymi z gier RPG, warto wspomnieć także o rozbudowanym trybie kooperacji. Podobnie jak i w poprzednich częściach jako gracz mamy do wyboru cztery postacie, które muszą stawić czoła Przystojnemu Jackowi.  Są to - Athena the Gladiator, Wilhelm the Enforcer, Nisha the Lawbringer oraz Fragtrap. Każdy z bohaterów ma inne i swoiste dla siebie e umiejętności, które czywiście możemy rozwijać. Nasz Nemesis, kiedyś pracodawca bohaterów, przeszedł na złą stronę mocy, gdzie liczą się tylko zyski oraz walka o wpływy. Akcja gry łączy wydarzenia pierwszej i drugej części Borderlands.

 

Twórcy dodali kilka nowych zabawek do wyposażenia naszych ostaci oraz rozbudowali rozgrywkę o nowe elementy. Dodatkiem jest fakt odwzorowania księżycowej grawitacji, oraz potrzeba umiejętnego użycia dostępnego dla nas tlenu. 

 

Trailer