Charm Farm-cover

Charm Farm

Graj za darmo!
Opis Produktu

Charm Farm to urocza gra strategiczna. Bajkowy klimat tytułu i magiczna rozgrywka to propozycja studia Nevosoft wydana w 2016 roku. Skupia się na prowadzeniu i rozwoju osady, kierowanej przez gracza. Wiele możliwość i zadań do wykonania w tracie rozgrywki zapewnia ciekawą grę, w której pojawia się wiele wyzwań. Zależnie od tego, na czym skupia się gracz w świecie, który zamieszkują przyjazne Szmu, nie można się nudzić.

 

Fabuła Gry

Jak w przypadku większości gier strategicznych w typie, do którego należy Charm Farm, nie ma szalenie rozbudowanej fabuły. Tytuł nadrabia ten brak radosnym klimatem, mnóstwem kolorów i wieloma zadaniami do wykonania. Naszą rozgrywkę chcemy poprowadzić, w taki sposób, aby w sterowanym przez nas mieście pojawiły się Szumu, małe niebieskie istoty, które pomagają naszej krainie rozkwitnąć.

 

Mechanika Gry

Rozgrywka Charm Farm skupia się głównie na wznoszeniu nowych budowli, w których możemy wykonywać rozmaite aktywności. Oprócz tego gracze mogą sadzić rośliny, hodować urocze zwierzęta, pozyskiwać surowce i stale rozwijać krainę. Do ciekawej części rozgrywki z pewnością należą czary, z których każdy gracz z czasem nauczy się korzystać. Moc stworków, budynków i roślin przepełnionych magią, a do tego nieoceniona pomoc Szmu to niezawodny przepis na sukces w Charm Farm.

 

Tryby i platformy Gry

W Charm Farm możemy zagrać za darmo przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej. Twórcy pomyśleli o towarzyskich graczach i przygotowali system zaproszenia przyjaciół do wspólnej rozgrywki.

Trailer