Cuphead-cover

Cuphead

55.66 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 55.66 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!
G2A
Europe +/- 82.62 zł
+4.20 zł
+4.20 zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
88/100
Opis Produktu

Cuphead to gra stworzona przez firmę StudioMDHR. Tytuł utrzymany jest w stylu starych kreskówek. Cuphead jest dwuwymiarowe, a rozgrywka należy do gatunku akcji z elementami platformowymi. W grze sterujemy postacią, która przez uzależnienie od hazardu przegrywa i sprzedaje dusze diabłu.

 

Fabuła Gry

Fabuła w przypadku Cuphead nie jest najważniejsza. Dowiadujemy się z biegu historii, iż główny bohater stracił swoją duszę na rzecz diabła. Aby ją odzyskać, hazardzista musi odpracować tyle samo, ile jest warte jego jestestwo.

 

Mechanika Gry

Do głównych wyzwań stawianych przed graczem należą walki 1vs1 odbywające się na arenach dwuwymiarowych. Sporym zaskoczeniem może być wysoki poziom trudności, który na pierwszy rzut oka nie pasuje do kreskówkowego motywu. Nielimitowane próby walki i brak negatywnych efektów przegranej jest pewnego rodzaju rekompensatą za trud włożony w finalne pokonanie przeciwników.

 

Tryby Gry

W Cuphead mamy do dyspozycji tryb single i multiplayer. Kooperacja odbywa się online lub za pośrednictwem dzielenia ekranu. Maksymalna liczba graczy to dwie osoby.

Trailer