Destiny 2 Shadowkeep-cover

Destiny 2 Shadowkeep

46.37 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 46.37 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
77/100
Opis Produktu

Destiny 2 Shadowkeep, czyli po polsku Twierdza cieni to gra stworzona przez studio Bungie Sotfware. Pozycja jest kolejnym, czwartym, dodatkiem do głównej gry - Destiny 2. Oprócz specjalnych przedmiotów gracze otrzymują również rajd w Czarnym Ogrodzie oraz nowy miniszturm oparty na wzorze Shattered Throne.

 

Fabuła Gry

Tak jak w głównej wersji historii z Destiny 2 bohaterowie trafią na Księżyc, który pokrywa niekontrolowana moc. Wracając na ziemską satelitę, muszą zmierzyć się z nowymi, tajemniczymi przeciwnikami.

 

Mechanika Gry

DLC Shadowkeep wprowadza wiele nowych dodatkowy, takich jak misje fabularne, lokalizacje, rajd i loch. Ponadto gracze mają dostęp do nowych przedmiotów - artefaktów oraz broni. Natomiast bohaterowie muszą stoczyć walki z zupełnie nieznanymi formami przeciwników, jednocześnie tocząc bitwy z tymi, którzy występowali już w poprzednich pozycjach.

 

Tryby Gry

Tryby gry Destiny 2 Shadowkeep są takie same jak we wcześniejszych wersjach z serii. Gra stworzona została do rozgrywki wieloosobowej w oparciu o połączenie sieciowe.

Trailer