Euro Truck Simulator 2-cover

Euro Truck Simulator 2

32.66 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam, Europe 32.66 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
79/100
Opis Produktu

Euro Truck Simulator 2 jest drugą częścią znanego symulatora jazdy ciężarówka, który główny nacisk stawia na realizm rozgrywki. Za produkcję tytułu odpowiedzialne jest studio SCS Software.

 

Rozgrywka

Euro Truck Simulator 2 pozwana nam wcielić się w rolę kierowcy potężnego samochodu ciężarowego. Główne założenia gry nie zmieniły się w stosunku do pierwszej części. Rozgrywka polega na próbie dostarczenia towarów z punku A do punktu B. Dodatkowo poprawiono część elementów gry, które sprawiały problemy w pierwszej części. Jedną z głownych zmian jest wprowadzenie nowego modelu jazdy, który tym razem dużo lepiej odzwierciedla prowadzenie prawdziwej wielotonowej ciężarówki. Dodatkowo poprawiono AI komputerowych kierowców, dzięki czemu, ruch na drodze bardziej przypomina ten z realnych dróg. Usprawiono także sterowanie dzięki czemu, nawet przy sterowaniu za pomocą klawiatury nie odczujemy dużego dyskomfortu.

 

Technikalia

Nowy engine graficzny pozwolił twórcom na bardziej realistyczne odzwierciedlenie otaczającego nas w grze świata. Zobaczymy charakterystyczne dla danych miast i państw budowle takie jak np. berlińska wieża telewizyjna. 

Dla fanów symulatorów, pozycja obowiązkowa.

Trailer