Far Cry Primal-cover

Far Cry Primal

30.09 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Uplay 30.09 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
74/100
Opis Produktu

Far Cry w epoce kamienia łupanego? Dlaczego nie! Ubisoft przygotował dla nas odsłonę o intuicyjnej nazwie Primal! Jest to zdecydowanie pozycja obowiązkowa pośród fanów gier pełnych wartkiej akcji. Podpobniej jak poprzedne odsłony cyklu staniesz do prawdziwej walki o przetrwanie z tymże już bez broni maszynowej :P 

 

Rozgrywka

Wciel się w Takkara, prehistorycznego myśliwego, który jako jedyny przeżywa brutalny atak innego plemienia. Bohater, zdany wyłącznie na siebie, może być łatwym łupem nie tylko tubylców, ale również agresywnych zwierząt. Twoim głównym zadaniem będzie uformowanie nowego plemienia. W tym wypadku bezpieczeństwo oraz zapewnienie bytu są priorytetowymi zadaniami w walce o dominację.

 

Far Cry Primal mimo tak różnej scenerii zawiera w sobie charakterystyczne dla całej serii elementy. Do swojej dyspozycji masz ogromny, otwary świat, którego krajobrazy niekiedy znacznie się różnią. Twórcy zaimplementowali do gry fikcyjny świat Oros, który ukształtował się po zlodowaceniu ziemi.  Lokalizacje są przy tym wyjątkowo barwne i ciekawe. 

 

Mechanika

Zbieraj przedmioty, wykonuj niezbepieczne zadania oraz wyzwania i zdobywaj wrogie przyczółki. Brzmi znajomo? Oczywiście prepoza dynamiczną akcją historyczne realia będą od Ciebie wymagały trochę innego rodzaju sprytu oraz zręczności. System rzemiosła ma tutaj ogromne znaczenie. Jak przecież dobrze wiadomo Takkar posługuje się prymitywnymi broniami, które często będzie musiał wytworzyć sam.  Pamiętaj! Ogień często będzie Twoim sprzymierzeńcem w tak trudnych warunkach. Brak pojazdów zastąpiono jazdą na zwięrzetach, dzięki czemu eksploracja tak dużej mapy będzie zdecydowanie prostsza.

Trailer