Fifa 20-cover

Fifa 20

47.30 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
G2A
Origin, Global +/- 47.30 zł
+4.20 zł
+4.20 zł
Przejdź do sklepu!
Instant Gaming
Origin 51.35 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
72/100
Opis Produktu

Fifa 20 jest to kolejna z serii najpopularniejszej gry sportowej na świecie. Produkcja stworzona przez studio EA Sports. Modele przedstawiające prawdziwych piłkarzy oraz znane i lubiane drużyny sportowe dostarczają wielu emocji podczas grania.

 

Fabuła Gry

Fifa 20, tak jak wszystkie poprzednie części bazuje na prawdziwych, istniejących drużynach sportowych oraz ich zawodnikach. Rozgrywanie wygranych meczów przeciwko innym graczom lub sztucznej inteligencji prowadzi grupę do sukcesu.

 

Mechanika Gry

Poprawiona wersja poprzednich części. Szczególną uwagę przykuto do realizmu komputerowego przeciwnika. Do najważniejszych zmian i nowości w grze zdecydowanie należy tryb VOLTA, przeznaczony do rozgrywania meczów poza boiskiem. Nowy tryb ścieżki zawodowej oraz poszerzenie trybu kariery o nowe elementy zapewni graczom nieznane wcześniej przeżycia związane z tytułem.

 

Tryby Gry

Gra przystosowana jest do rozgrywki jednoosobowej oraz wieloosobowej. Drugi tryb może być prowadzony zarówno za pomocą współdzielenia ekranu, jak i online. Maksymalna ilość graczy to 1-2 osoby.

Trailer