Fortnite-cover

Fortnite

Graj za darmo!
Opis Produktu

Fortnite jest propozycją od studia Epic Games. Tytuł ten jest pochodną od produkcji Fortnite: Save the World, która skupia się głównie na kooperacji w przeciwieństwie do wersji battle royale. Rozgrywka odbywa się tylko i wyłącznie w trybie sieciowym. Rywalizujemy z innymi graczami o miano zwycięzcy. Walki możemy podjąć się w pojedynkę lub w grupie do czterech osób. Tytuł jest niezwykle popularny, posiada na swym koncie ponad 100 milionów zarejestrowanych graczy oraz liczne nagrody, między innymi w Golden Joystick Awards 2018, Gamers’ Choice Awards, The Game Awards 2018 oraz wiele innych.

 

Fabuła Gry

Sieciowy odpowiednik nie posiada wątku fabularnego. Cała rozgrywka skupia się na rywalizacji.

 

Mechanika Gry

W grze może wystąpić, aż do 100 osób, w konkretnej rundzie każdy podróżuje latającym bojowym busem, który przemierza mapę. Gracz wybiera, w którym miejscu chce lądować, by szybko znaleźć broń i odpierać napastników. W Fortnite możemy budować ściany, schody, kładki, które mogą dać nam osłonę lub przewagę taktyczną. Produkcja ta wymaga od nas odporności na stres, wykorzystania umiejętności strzeleckich oraz szybkiego podejmowania decyzji w kluczowych momentach. Z czasem mapa jest ograniczana przez nadchodzący sztorm, aby nadać tempa grze. Wygrywa ta osoba, która pozostanie żywa jako ostatnia.

 

Tryby i platformy Gry

Gra jest w modelu free to play i jest dostępna w obszernej liczbie platform. Bez problemu możemy zagrać w nią na PC, macOS, Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One, iOS oraz na Androidzie.

Trailer