Forza Horizon 4-cover

Forza Horizon 4

148.50 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
148.50 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
88/100
Opis Produktu

Forza Horizon 4 to czwarta w serii propozycja popularnej gry wyścigowej tworzona przez studio Playground Games. Akcja rozgrywki toczy się w Wielkiej Brytanii, gdzie na ulicach kraju odbywają się zawody w prędkości najróżniejszych rodzajów i marek samochodów wyścigowych.

 

Fabuła Gry

Głównym celem i zadaniem w fabule gry jest zwycięstwo w zawodach wyścigów samochodowych, które mają miejsce w lokalizacji danej wersji z serii. W przypadku Forza Horizon 4 areną zmagań kierowców jest Wielka Brytania.

 

Mechanika Gry

W możliwościach otwartego świata gracze mogą przetestować, aż 450 różnych samochodów. Klasę pojazdów można wypróbować nie tylko w standardowych wersjach wyścigów, ale i próbach czasowych lub konkurencjach na równi z motocyklami, lub samolotami.

 

Tryby Gry

Twórcy Forza Horizon 4 przygotowali tryby przystosowane do rozgrywki jednoosobowej i wieloosobowej. Internetowa forma multiplayer nosi nazwę Horizon Life. Dodatkowym udoskonaleniem wprowadzonym w tej wersji gry jest możliwość wykonywania praktycznie wszystkich zadań i misji w trybie współpracy lub konkurencji.

Trailer