Ikariam-cover

Ikariam

Graj za darmo!
Opis Produktu

Ikariam to wydana w 2008 roku darmowa gra przeglądarkowa stworzona przez zespół deweloperów ze studia Gameforge AG. Pozycja należy do strategii czasu rzeczywistego w stylu MMO. Rozgrywka ma miejsce w czasach antycznych, a zadaniem gracza jest przekształcenie niewielkiej osady w ogromne imperium.

 

Fabuła Gry

Gra posiada podobny tryb i fabułę rozgrywki jak zbliżone jej inne propozycje strategiczne. Na start otrzymujemy mały teren, który stale musimy rozwijać. Z niewielkiego polis ma powstać potężne imperium. Dodatkowym urozmaiceniem jest klimat zaczerpnięty z historii starożytnej Grecji. Aby osiągnąć sukces, musisz sprawnie dowodzić architektom, żołnierzom oraz dyplomatom.

 

Mechanika Gry

W grze czeka na nas wiele obowiązków i wyzwań, którym musimy stawić czoła. Stopniowy rozwój naszej osady jest możliwy dzięki wydobywaniu surowców, budowaniu domów oraz pokonywaniu rywali, których dobra możesz zgarnąć na własny użytek. Równie istotne jest zdobywanie nowych technologii i konstruowanie wynalazków, które pomogą Ci w przejściu na wyższy level rozwoju osady. Bardzo ważna jest współpraca graczy, ograniczony dostęp do surowców wymusza wspólne korzystanie z jednych źródeł oraz korzystne wymiany.

 

Tryby i platformy Gry

Ikariam dostosowany jest do wymogów rozgrywki wieloosobowej online. Czas rzeczywisty gwarantuje, że nawet pod naszą nieobecność zachodzą zmiany i wydarzenia na serwerze. Jednym z ważnych elementów rozgrywki są interakcje z innymi graczami, możemy wchodzić w sojusze, wymiany handlowe, ale i atakować osady innych władców.

Trailer