Just Cause 3-cover

Just Cause 3

19.31 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 19.31 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
74/100
Opis Produktu

Rico Rodriguez wraca w wielkim stylu! Avalanche Studios przygotowało dla fanów serii Just Cause kolejną odsłonę popularnej gry akcji. Rico agent specjalnej komórki CIA (Tzw Agencji), zostaje wysłany na misję do znajdującej się w rejonie Morza Śródziemnego republiki Medici. Tam musimy stawić czoła brutalnemu dyktatorowi - generałowi Di Ravello.

 

Rozgrywka

Twórcy przygotowali dla nas ogromny świat (około 400 mil kwadratowych), który możemy dowolnie eksplorować (zarówno zakątki podwodne oraz wierzchołki gór). Oczywiście na poczet rozgrywki przyjdzie nam odwiedzić różne, barwne lokacje. Poza samymi pojazdami, niewątpliwie ułatwiającymi podróże (samochody, motocykle, łodzie, samoloty i śmigłowce), mamy do swojej dyspozycji różnego rodzaju gadżety. Jak na prawdziwego agenta przystało posiadamy Wingsuit oraz hak. Zarówno Wingsuit jak i wspomniany hak będą przydatne w "pieszych" podróżach. 

 

Poza misjami fabularnymi mamy do swojej dyspozycji również misje poboczne oraz poukrywane "znajdźki". Tak jak i w przypadku poprzednich odsłon, tak i tym razem mamy do czynienia z dynamiczną akcją. Rico Rodrigez nierzadko będzie mógł siać spustoszenie w bazach dyktatora pozbawiając żywota niejednego przeciwnika. Bogaty arsenał broni dostępny w grze z pewnością przyczyni się do jednej, wielkiej demolki. 

 

Trailer