Kholat-cover

Kholat

7.97 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 7.97 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
64/100
Opis Produktu

Górskie widoki wieczorową porą. Wciągająca narracja. Zatrważająca fabuła. Są to składniki przepisu na klimatyczny horror. Kholat z pewnością powinien zagościć na półce żądnego wrażeń gracza. 

 

Fabuła

Całość traktuje o tragicznych wydarzeniach z Przełęczy Diatłowa. Dziewięciu rosyjskich alpinistów traci życie w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach. Do dzisiaj krążą różne historie dotyczące ich śmierci. Wszelkie poszlaki towarzyszące temu wydarzeniu wykorzystali twórcy gry Kholat, a co za tym idzie produkcja ta ma być próbą zrozumienia tragedii.

 

Rozgrywka

Jak na prawdziwy horror przystało rozgrywkę prowadzimy z perspektywy pierwszej osoby. Oczywiście wcielamy się w jednego ze śmiałków biorących udział w wyprawie. Nocą eksplorujemy mroźne górskie tereny. Musimy być nader czujni, ponieważ zewszą możmey spodziewać się zagrożenia. Każdy zły ruch moż być naszym ostatnim. 

 

Dla spragnionych dreszczyka emocji Fear Manager dodany do produkcji umożliwia modyfikację różnych parametrów wpływających na emojce płynące z rozgrywki. 

Trailer