Might & Magic: Heroes VII-cover

Might & Magic: Heroes VII

30.92 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Uplay 30.92 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
0/100
Opis Produktu

Wraca jedna z najlepszych i najpopularniejszych strategii turowych! Serię możecie kojarzyć pod nazwią Heroes of Might & Magic, jednakże od części VI, producenci zmienili tytuł i wydają gry pod nazwą Might & Magic. Tak jak we wcześniejszych odsłon, tym razem także zajmujemy sie walką, eksploracją oraz pełnieniem roli lidera!

 

Fabuła

Część siódma, opowiada historię pogrążonego w wojnie domowej królewsta, czy może bardziej Imperium. Toczy się zacielką walka o jego tron. Główne zadanie w kampanii skupia się na Ivanie, księciu z rodu Gryfów. Jest on jednym z założycieli Rady Cieni. Jest to struktura, która w swoich szeregach zrzesza przedstawicieli sześciu odręnych frakcji. 

 

Rozgrywka

Do wyboru mamy szcześć grywalnycj frakcji - Przystań, Akademia, Twierdza, Nekropolis, Sylvan oraz Lochy. Dodatkowo cała rozgrywka pozostała wyłącznie nieznacznie usprawniona. Nie oznacza to jednak, że M&MH VII jest jedynie odświeżoną i zubożałą produkcją. Są ogromne mapy, wiele surowców do wydobycia oraz możliwość postawienia wielkiego i potężnego miasta. Jest to oczywiście nie wszystko czym uraczy nas ta produkcja.  Więcej informacji podamy bliżej premiery.

Zdecydowanie jest to pozycja, którą musisz posiadać na swoim koncie.

Trailer