Need for Speed Heat-cover

Need for Speed Heat

1.0E+47
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees

Oceny Graczy

Metacritic
71/100
Opis Produktu

Need for Speed Heat to kolejna, już 21, odsłona w serii Need for Speed. W tej część niezwykle popularnej gry wyścigowej gracze znajdują się w Palm City. Zarówno w dzień, jak i w nocy na kierowców czekają dostosowane do pory dnia atrakcje.

 

Fabuła Gry

Kampania fabularna w Need for Speed Heat przedstawia losy bohatera, który postanawia pomóc miejscowym kierowcom w zdemaskowaniu nielegalnie działający policjantów. Dodatkowo w grze możemy brać udział w mistrzostwach Speedhunters Showdown oraz w nocnych wyścigach ulicznych, w których uczestnictwo nie jest zgodne z prawem.

 

Mechanika Gry

Gra dzieli się na dwa główne segmenty. Jazdę nocną oraz dzienną. Różnią się one możliwościami i zadaniami, które czekają na kierowców wyścigowych. W dzień można napotkać wiele ciekawych znajdek i brać udział w legalnych rywalizacjach, z kolei w nocy można zbierać punkty reputacji, wykonując niebezpieczne manewry bez złapania przez policję.

 

Tryby Gry

W grze dostępny jest tryb single player oraz format wieloosobowy w trybie sieciowym współdzieląc mapę z innymi uczestnikami ruchu.

Trailer