Niesamowite Zwierzaki-cover

Niesamowite Zwierzaki

Graj za darmo!
Opis Produktu

Niesamowite Zwierzaki to urocza gra symulacyjna dla całej rodziny. Propozycja stworzona przez producenta OverMobile pozwoli Ci opiekować się wirtualnym czworonogiem. W tej darmowej grze online wydanej w 2014 czeka na Ciebie moc atrakcji i wspólnych przygód w towarzystwie Twojego pupila.

 

Fabuła Gry

Pierwszym wyzwaniem, przed którym staje każdy gracz, jest wybór zwierzątka. Twórcy wprowadzili do gry dwa najbardziej popularne domowe czworonogi, czyli kota i psa. Naszym pupilem opiekujemy się od małego szczeniaczka lub kocięta, które rozwija się dzięki naszym poczynaniom w rozgrywce. Finalnie, te najbardziej zadbane zwierzaki, mogą nawet startować w konkursach.

 

Mechanika Gry

Po wyborze naszego wirtualnego czworonożnego przyjaciela stajemy przed realnymi zadaniami, które każdy opiekun zwierzęcia ma obowiązek wypełnić. Musimy dbać o pożywienie, sen i spacery oraz tresurę. Wszystko po to, by zbudować więź i wychować prawdziwego championa. Pupil przy naszych staraniach będzie rozwijać się prawidłowo, posłusznie, a co najważniejsze szczęśliwie i z czasem będzie mógł stawać do najbardziej prestiżowych psich lub kocich konkursów i wystaw. Do dyspozycji graczy oddano również niezwykle szeroki zestaw gadżetów, ubranek oraz przysmaków, którymi możemy nagradzać naszych futrzanych podopiecznych.

 

Tryby i platformy Gry

Gra dedykowana jest dla pojedynczego gracza za pośrednictwem Internetu. W Niesamowite Zwierzaki możemy bawić się, korzystając z przeglądarki na komputerze lub dowolnego urządzenia z systemem Android.

Trailer