Red Dead Redemption 2-cover

Red Dead Redemption 2

135.97 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
G2A
Europe +/- 135.97 zł
+4.20 zł
+4.20 zł
Przejdź do sklepu!
Instant Gaming
160.22 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!
G2A
Steam, Europe, Gift +/- 174.29 zł
+4.20 zł
+4.20 zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
93/100
Opis Produktu

Red Dead Redemption 2 to jedna z propozycji amerykańskiego studia Rockstar Games. Jest trzecią częścią w serii Red Dead oraz wprowadzeniem do wydarzeń, które miały miejsce w Red Dead Redemption.

 

Fabuła Gry

W trakcie rozgrywki gracz wciela się w rolę Arthura Morgana, jednego z członków gangu van der Lindego. W osadzonym w motywach Dzikiego Zachodu świecie, wspomniana grupa napotyka na swojej drodze wiele problemów i wyzwań, w których gracz musi podjąć odpowiednią decyzję. Wszystkie wybory, których dokonujemy, mają wpływ na dalsze losy naszego bohatera.

 

Mechanika Gry

Postacią sterujemy z perspektywy trzeciej osoby. Poruszając się po rozległej mapie pieszo lub na grzbiecie wierzchowca na bohatera czeka wiele misji, zadań pobocznych i dodatkowych wyzwań. Z przeciwnościami stojącymi na drodze Morgana radzi sobie za pomocą broni palnej, w szczególności rewolwerów oraz strzelb.

 

Tryby Gry

Głównym trybem gry jest rozgrywka jednoosobowa. Fani grania w grupie mogą połączyć swoje siły lub zmierzyć się z przyjaciółmi w propozycji wieloosobowej - Red Dead Online.

Trailer