Rise of the Tomb Raider-cover

Rise of the Tomb Raider

57.83 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 57.83 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
86/100
Opis Produktu

Rise of the Tomb Raider to już jedenasta odsłona przygów słynnej Lary Croft. Gra w wersji na konsolę została wyprodukowana przez studio Crystal Dynamics, odpowiedzialne za poprzednie częście cyklu. Tak jak poprzedniczki Rise of the Tomb Raider jest grą akcji, w której bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). 

 

Fabuła

Fabuła gry to kontynuacja przygód Lary z ostatniej odsłony serii. Bohaterka po doświadczeniach na wyspie Yamati stała się jeszcze twardsza i bardziej bezwzględna. Niestety ludzie z jej otoczenia nie chcą uwierzyć w jej wersję wydarzeń i samotna Lara musi znaleźć dowody, że to co miało miejsce na wyspie na prawdę miało miejsce.  W tym celu bohaterka wybiera się najpierw w zimne rejony Syberii w poszukiwaniu legendarnego miasta Kitież, które będzie tylko pierwszym z wielu miejsce na świecie pokazanych w Rise of the Tomb Raider!

 

Mechanika

Mechanika gry nie zmieniła się w porównaniu do poprzedniczek. Producenci próbowali zbalansować ilość skradania i czystej walki tak, aby nikt podczas penetrowania grobowców się nie nudził. 

Trailer