Sherlock Holmes Crimes & Punishments-cover

Sherlock Holmes Crimes & Punishments

27.00 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 27.00 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
0/100
Opis Produktu

W grze wcielamy się w postać słynnego detektywa Sherlocka Holmesa. Grając nim musimy udowodnić swoje umiejętności i wykazać się nie lada sprytem! Akcja gry toczy się w wiktoriańskiej Anglii, w latach 1837 - 1901.

 

Fabuła

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments  to 6 całkowicie odmiennych zagadak do rozwikłania.  Podczas tych zadań Sherlock będzie poszukiwał sprawców morderstwa, kradzieży, a nawet szukał zaginionych osób. Szukając wskazówek i przesłuchując podejrzanych, spróbujesz znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania.

 

Rozgrywka

Gra jest nieliniowa. Oznacza to, że do celu prowadzi kilka ścieżek. Sherlock Holmes: Crimes & Punishments umożliwia Ci wykazanie się kreatywnością i logicznym myśleniem - możesz prowadzić śledztwo tak, jak chcesz. Musisz jednak pamiętać, że podjęte przez Ciebie decyzje będą miały konsekwencje. Niekiedy bardzo zaskakujące...

 

Technikalia

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments bazuje na zaawansowanej technologii Unreal Engine 3, prezentując wysokiej jakości grafikę, realistyczne animacje postaci i lokacje niezwykle bogate w szczegóły.

Trailer