The elder Scrolls online-cover

The elder Scrolls online

32.61 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
32.61 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
71/100
Opis Produktu

The Elder Scrolls Online to produkcja stworzona przez zespół ZeniMax Online Studios. Jest to gra MMORPG, której rozgrywka toczy się w uniwersum znanym z wcześniejszych pozycji w serii. Całość akcji ma miejsce na tysiąc lat przed historią z The Elder Scrolls V: Skyrim.

 

Fabuła Gry

Akcja rozgrywki rozpoczyna się od podpisania przez ród Thern traktatu z nekromantą. Ze względu na skutki uboczne zaklęcia do ludzkiego świata dostały się demoniczne istoty daedry. W efekcie zaistniałej sytuacji trzech przeciwników - Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall - rozpoczynają walkę o władzę. Gracz musi dokonać wyboru, po czyjej stronie stanie na polu bitwy o stolicę kraju.

 

Mechanika Gry

Pierwszy zadaniem gracza jest stworzenie postaci w wybranej przez siebie rasie oraz klasie. Następnie przenosi się do otwartego świata, w którym głównym celem jest eksploracja otoczenia oraz wykonywanie głównych i pobocznych misji. Równie ważnym elementem rozgrywki jest walka z przeciwnikami.

 

Tryby Gry

Twórcy przygotowali dla graczy tryby PvE oraz PvP. W drugiej formie rozgrywki może wziąć jednoczesny udział 200 uczestników.

Trailer