The Crew-cover

The Crew

38.11 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Uplay 38.11 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
71/100
Opis Produktu

The Crew to gra wyścigowa autorstwa studia Ivory Tower adresowana do właścicieli komputerów osobistych i konsol. W skład ekipy developerskiej wchodzą osoby, które niegdyś pracowały w studiu Eden Games znanym z serii Test Drive Unlimited.

 

Fabuła

Chicago, Nowy Jork, Miami i Las Vegas to tylko przykłady miast ze Stanów Zjednoczonych, w których przyjdzie nam się ścigać super szybkimi samochodami dostępnymi w The Crew. Gra oferuje wielki, otwarty świat z drogami, których łączna długość przekracza dziesięć tysięcy kilometrów.

 

Rozgrywka

The Crew stawia przede wszystkim na kooperację i rywalizację. Podczas zwiedzania kolejnych lokacji spotkamy innych graczy, z którymi możemy współpracować bądź też stawić im czoła w dostępnych wyścigach i wyzwaniach. Producent zadbał o to, by liczba osób przebywających w jednej sesji na danym serwerze była nielimitowana. Poza trybem wieloosobowy, gra ma do zaoferowania także możliwość zabawy w pojedynkę.

 

Każdy z super szybkich samochodów dostępnych w The Crew prowadzi się zupełnie inaczej, a zachowanie pojazdu na drodze uzależnione jest od nawierzchni. W grze nie mogło zabraknąć opcji modyfikowania aut poprzez wymianę rozmaitych części, takich jak chociażby zderzaki czy felgi, oraz umieszczanie naklejek na karoserii.

 

Technikalia

The Crew to również wysokiej jakości oprawa graficzna, pełen detali świat oraz bogate w szczegóły samochody.

Trailer