Tom Clancy's The Division-cover

Tom Clancy's The Division

34.25 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Uplay 34.25 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
79/100
Opis Produktu

Tom Clancy's: The Division to gra akcji nowej generacji, w której rozgrywkę ukazano z perspektywy kamery umieszczonej za plecami kierowanej postaci. Produkcja ta została stworzona w studiu Massive Entertainment (autorzy gier strategicznych Ground Control i World in Conflict), a jej wydaniem zajęła się firma Ubisoft.

 

Rozgrywka

Twórcy gry Tom Clancys: The Division postanowili zaprezentować graczom swoją wizję niedalekiej przyszłości, w której doszło do wybuchu pandemii. Akcja rozgrywa się na terenie Nowego Jorku, gdzie większość mieszkańców dysponuje bronią palną, co sprawia, że nikt nie może tu czuć się bezpiecznie. Misję przywrócenia dawnego porządku powierzono The Division, czyli specjalnej jednostce do zadań specjalnych. Jej członkowie muszą ponadto sprawić, by nie doszło do dalszego rozprzestrzenienia się wspomnianego wirusa.

 

Fabuła

Tom Clancys: The Division przenosi graczy do wielkiego, bogatego w szczegóły i tętniącego życiem świata, który możemy dowolnie eksplorować. Nie jest to ani tytuł dla jednego, ani dla wielu użytkowników celem autorów było zatarcie granicy między trybami single i multiplayer, w efekcie czego mamy do czynienia z sieciową grą akcji, którą można ukończyć w pojedynkę lub z innymi graczami z całego świata.

 

Technikalia

Opisywana produkcja bazuje na technologii Snowdrop, dzięki której Tom Clancys: The Division wygląda olśniewająco. Moc konsol nowej generacji (Xbox One i PlayStation 4) oraz zaawansowanych komputerów osobistych umożliwiła ekipie z Massive Entertainment stworzenie wiarygodnych, pełnych detali lokacji, które są zróżnicowane jak nigdy wcześniej w grze nie znajdziemy dwóch identycznych budynków.

Trailer