Tropico 4 + DLC-cover

Tropico 4 + DLC

19.76 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 19.76 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
0/100
Opis Produktu

Tropico 4: Collectors Bundle jest zestawem składającym się z podstawowej wersji gry strategicznej Tropico 4, dodatku Tropico 4: Modern Times oraz sześciu DLC: Junta Military, Megalopolis, Pirate Heaven, Plantador, Quick-dry Cement i Vigilante.

 

Gra

W Tropico 4 gracze ponownie wcielają się w dyktatora tropikalnej wyspy, który musi dostosować się do zmian, jakie zaszły na całym świecie. Kampania składa się z 20 misji rozgrywanych na 10 mapach. Gra zawiera niemal wszystkie elementy poprzedniej części i została wzbogacona o 20 nowych budynków, 6 naturalnych katastrof (np. wulkan, susza i tornado), Radę Ministrów, którzy pomagają wprowadzać w życie kontrowersyjne decyzje oraz możliwość prowadzenia handlu zagranicznego.

 

Dodatek

Dodatek Modern Times przenosi graczy w czasy współczesne, a nawet dalej w przyszłość. Oferuje on nową kampanię z 12 scenariuszami, 30 nowoczesnych budynków (m.in. drapacze chmur i biofarmy), modernizowanie starych budynków oraz 10 nowych edyktów. W grze znalazły się takie elementy jak Internet, Nowy Porządek Świata, terroryści, globalne rynki finansowe, a nawet wyprawy w kosmos. Pozostałe DLC są pomniejszymi pakietami, oferującymi nowe, pojedyncze budowle, misje, cechy charakteru dyktatora, stroje i elementy dekoracyjne.

Trailer