War Thunder-cover

War Thunder

Graj za darmo!
Opis Produktu

War Thunder wcześniej funkcjonujący pod nazwą World of Planes to gra stworzona przez zespół deweloperów ze studia Gaijin Entertainment. Jest to darmowe MMO utrzymane w gatunku symulacji lotniczej.

 

Fabuła Gry

Akcja gry toczy się w okresie pomiędzy rozpoczęciem II wojny światowej i rozciąga się do czasów Zimnej Wojny. Gracze mają do dyspozycji szereg maszyn, w tym samoloty, śmigłowce szturmowe, okręty oraz pojazdy opancerzone. Tłem dla bitew prowadzonych przez graczy są realistyczna grafika i obrazy przedstawiające przeszłe wydarzenia.

 

Mechanika Gry

W War Thunder gracze mogą wybierać spośród ponad 1500 maszyn wojennych, których funkcje i możliwości mogą wykorzystać w planowanych bojach i odmiennych scenariuszach. Rozgrywkę można prowadzić na wiele różnorodnych sposobów zależnie od obranej taktyki. Gracze spotkają się w bitwach toczonych nawet na 80 różnych mapach. W obrębie rozgrywki funkcjonuje wiele rodzajów i form gry, zarówno kampanii, misji indywidualnych, jak i dostosowanych edytorów. Gracze stale rozwijając swoje umiejętności i zdobywając doświadczenie, mogą rywalizować o pozycje w rankingach pojedynczych oraz klanowych. Gra dostarcza wiele możliwości i sposobów na zabawę w gronie wielu zarejestrowanych użytkowników, wspólnie tworzących rozmaity zasób w WorkShopie War Thunder.

 

Tryby Gry

War Thunder jest to gra dedykowana wieloosobowej rozgrywce online oraz samotnemu graczowi. Posiada wiele rozmaitych trybów i form zabawy. W kolejnych latach twórcy dopasowywali grę do następnych platform PlayStation 4, PC oraz Xbox One.

Trailer