Wojna Tytanów-cover

Wojna Tytanów

Graj za darmo!
Opis Produktu

Wojna Tytanów to gra stworzona przez zespół deweloperów Overmobile. Tytuł został przygotowany do rozgrywki przeglądarkowej przy użyciu komputera, telefonu komórkowego lub tabletu. Pozycja należy do gatunku RPG i przywraca graczy do początków tego rodzaju rozgrywki, oferując grę opartą na klasyce fantastyki.

 

Fabuła Gry

Akcja gry toczy się w świecie fantasy stworzonym na podstawie papierowych RPG. Sterujemy bohaterem, który walczy z mrocznymi, tajemnymi siłami niosącymi spustoszenie i klęskę dla całej krainy. Stale rozwijająca się przygoda fabularna wzbogacona o wiele dodatków pozwala, każdemu graczowi poczuć się, jak prawdziwy wojownik. Pokonaj zło i rozwijaj swoje umiejętności, aby jako najlepszy stanąć do pojedynku ramię w ramię ze swoim bractwem rycerskim.

 

Mechanika Gry

W Wojnie Tytanów czeka na nas wiele fantastycznych możliwości rozwoju, które pozwalają na zdobywanie doświadczenia i umiejętności. Podstawowym motorem napędzającym grę są misje główne oraz poboczne. Wraz z tokiem rozgrywki gracze mogą powiększać i urozmaicać posiadany przez siebie ekwipunek, jak również zgłębiać tajniki różnych dziedzin, w tym magii, poznając unikalne czary bitewne.

 

Tryby i platformy Gry

Gra dostosowana jest do rozgrywki wieloosobowej online. Gracze mogą gromadzić się w bractwa rycerskie i prowadzić zaciekłe bitwy z przeciwnikami. Wojna Tytanów jest zupełnie darmowa, jednak posiada w sobie pewne elementy, które są możliwe do zdobycia jedynie poprzez mikrotransakcje, nie są jednocześnie wymagane do pełnej rozgrywki.

Trailer