World of Tanks-cover

World of Tanks

Graj za darmo!
Opis Produktu

World of Tanks jest darmową grą MMO stworzoną przez studio Wargaming.net w 2010 roku. Rozgrywka utrzymana jest w motywach połowy XX wieku. Dotyczy pojazdów bojowych oraz walk graczy sterujących tymi maszynami. Bitwy pancerne i pojedynki pomiędzy cyfrowymi czołgistami są całą istotną gry World of Tanks.

 

Fabuła Gry

Akcja gry toczy się w czasie II wojny światowej. Dostępne dla graczy rodzaje i modele czołgów pochodzą z Niemiec, Związku Radzieckiego, USA, Francji, Wielkej Brytanii oraz wielu innych państw. Dążeniem gracza jest ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia, aby móc odblokować nowe pojazdy.

 

Mechanika Gry

Na grę akcji World of Tanks składa się wiele elementów rozgrywki. Filarem działania gry są pojedynki między graczami. Wraz ze zdobywaniem doświadczenia mamy do wyboru coraz więcej modeli i typów czołgów. Oprócz pojazdów możemy również z sukcesem rozwijać poziom naszej załogi, która dzięki temu stanie się efektywniejsza w boju. W grze mamy do wyboru 5 klas pojazdów - czołgi lekkie, średnie i ciężkie oraz niszczyciele i artyleria samobieżna. Gracze mogą również łączyć się w klany i rywalizować między sobą o tereny. Jednocześnie w jednej grupie może być do 100 osób.

 

Tryby Gry

W World of Tanks dostępny jest tryb multiplayer. Tytuł klasyfikuje się w liście posiadających najwięcej zarejestrowanych użytkowników, w lutym 2013 roku było to około 50 milionów osób. Rozgrywka możliwa jest na platformach Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One. Do dyspozycji graczy oddano wiele form rozgrywki.

 

Trailer