WoW Battle for Azeroth-cover

WoW Battle for Azeroth

158.12 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
158.12 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
0/100
Opis Produktu

WoW Battle for Azeroth stanowi siódmy dodatek do serii World of Warcraft tworzonej przez firmę Blizzard Entertainment. Główną historią, której dotyczy rozszerzenie, jest spór między Hordą a Przymierzem - dwóch największych wrogów w Azeroth.

 

Fabuła Gry

Po wydarzeniach z poprzedniego dodatku, w których Azeroth uległ poważnym zniszczeniom, pojawia się nowe zagrożenie ze strony niegdyś zwaśnionych wrogów. Głównym obiektem sporu jest dostęp do magicznego minerału Azerite.

 

Mechanika Gry

Wraz z dodatkiem wprowadzono dwa nowe kontynenty Kul Tiras i Zandalar. To po czyjej stronie w konflikcie opowiedzą się gracze, jest kluczowe w wędrówce do jednej z nowych lokacji. Podniesiono maksymalny poziom doświadczenia postaci z 110 na 120. Twórcy dodali również dwa nowe tryby rozgrywki, w których gracze działając w grupach, mogą walczyć z losowymi potworami i stworami na nieznanych wyspach, jak również przejmować kontrolę nad strategicznymi dla frakcji miejscami.

 

Tryby Gry

Dodatek Battle for Azeroth podobnie jak inne części i rozszerzenia dostosowany jest do rozgrywki wieloosobowej, w której może wziąć udział ogrom graczy jednocześnie.

Trailer