XCOM: Enemy Unknown-cover

XCOM: Enemy Unknown

5.36 Kup Najtaniej!
Najtańsze Oferty
SklepInfoKuponCenaFees
Instant Gaming
Steam 5.36 zł
+? zł
+? zł
Przejdź do sklepu!

Oceny Graczy

Metacritic
89/100
Opis Produktu

XCOM: Enemy Unknown to turowa gra strategiczna, która jest wskrzeszeniem znakomitej serii UFO. Zadaniem gracza jest dowodzenie specjalną organizacją, która odpowiedzialna jest za zwalczanie kosmitów podczas inwazji.

 

Rozgrywka

Rozgrywka w XCOM : Enemy Unknown podzielona została na część strategiczną i bojową. Ta pierwsza rozgrywana jest w czasie rzeczywistym i zadaniem gracza jest dbanie o ekonomię prowadzonej przez niego organizacji.

Część druga prowadzona jest w turach na losowo wygenerowanym placu boju. Tryb ten wymaga odpowiednio obranej taktyki, która doprowadzi do zwycięstwa naszego zespołu żołnierzy nad oddziałami obcych.  

Rozgrywka została podzielona na dwie zasadnicze części – strategiczną oraz bojową. Część strategiczna rozgrywana jest w czasie 
 
XCOM: Enemy Unknown idealnie łączy obydwa elementy, generując przy okazji niesamowity klimat, który na długie godziny przykuwa do komputera. Długą rozgrywkę zapewnia również fakt, iż większość misji oraz zdarzeń w grze jest generowana losowo. Mamy zatem pewność, że nasza historia obrony Ziemi jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju..

Trailer